Gregor - szycie ciężkie
 

Proszę o wypełnienie formularza lub wysłanie listu elektronicznego w jeśli mają Państow jakieś zapytania. Można również skontaktować się z nami telefonicznie. Dziękujemy.

 

Imię i nazwisko
( firma ):


*Em@il:

*Treść:

 
 
 

Mapa dojazdowa:

"GREGOR"
szycie ciężkie
ul. Oławska 18a
Brzeg 49-306
tel/fax. 077 416 78 52
600 364 571
692 435 458
mail:
wojtek36@o2.pl


 
 

www.gregor.info.pl

Strona główna

Produkcja - dmuchane - dmuchańce - zjeżdżalnie - baseny - zamki - bungee run Zjeżdżalnie - zwykłe
Szybkie i długie zjazdy to warunek wspaniałych wrażeń. Nasze zjeżdżalnie są jedne z największych w Polsce. Nasi najmłodsi mogą skakać, odbijać się, przewracać a przede wszystkim zjeżdżać dużą szybkością. Ze względu na dużą wielkość urządzenia, zjeżdżalnie nadają się idealnie na imprezy plenerowe. Zjeżdżalnie są dostępne w różnych wymiarach i wersjach graficznych.
Zjeżdżalnie - połykacze
Najpierw próba odwagi wejście do ośmiornicy, pajaca lub wieloryba, a w nagrodę przyjemny zjazd w dół. Pociechy uwielbiają tą atrakcje. Możliwość dowolnych kształtów i dowolnej grafiki, zaproponowanej przez klienta.
Tory przeszkód
Nasi najmłodsi pokonują przeszkody, które zakończone są zjazdem. Wspaniała frajda dla dzieci. Profesjonalne wykończenie i pomysłowość projektów sprawiają, że tory przeszkód są bardzo atrakcyjną formą zabawy. Dowolność konstrukcji, przeszkód oraz graficznej kompozycji.
Basen z piłkami - baseny z piłkami
Tysiące kolorowych piłek w dmuchanym basenie to ogromne pole do popisu dla naszych milusińskich
Zamek - zamki
Wspaniałe szaleństwo i pełne bezpieczeństwo dla naszych najmłodszych. Skakanie, brykanie, fikanie koziołków bez przeszkód i lęku dla naszych milusińskich. Dowolny wybór graficzny i konstrukcji pozwala na zauważenie tych atrakcji przez dzieci.
Bungee run
Zawodnicy przyczepieni są gumową liną. Uczestnicy muszą przebyć jak największy dystans. Miła zabawa dla dzieci.
Gladiator sumo boks
Rywalizacja na najwyższym poziomie. Zabawa na całego. Zmierzcie się w zabawie kto jest sprytniejszy i silniejszy
Piłka nożna
Piłkę nożna uwielbiają i młodsi i starsi, dlatego powstała atrakcja typu piłka nożna. Każdy zawodnik jest przyczepiony do liny, tak jak w zwykłej grze "piłkarzyki". Super zabawa i moc dużych wrażeń.
Lep na ludzi ściana wspinaczkowa
Odbić się i przykleić się do ściany. Zadanie nie do wykonania, ale z urządzeniem "lep na ludzi" wszystko jest możliwe. Super zabawa dla starszych osób, które daje duużoo wrażeń. Zmierz się z ścianą wspinaczkową i pokonaj górę. Zabawa na sto dwa
surfing, twister bramka celnościowa
Twister gra grupowa dająca dużo radość z wykonywanych akrobacji. Surfing - liczy się bardzo dobra równowaga
Kontakt z firma Gregor